Menu

Vyhledávání

Kontakty

Kontakty dle místa konání

Varnsdorf:
Rudolf Plíhal, 736613314, plihal@elektropol.com

Koštálov:
Josef David, 602369589, davidmoto@seznam.cz

Harrachov:
Denke 777342197, Jeník 604603342

Kontakt na administrátora webu:
admin@fichtlmazec.cz

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Dobrý den,

zkrácení tratě: závod děláme pro závodníky na fichtlech - naším cílem je aby se na těchto strojích s duší dobře svezli a společně pobavili.

kropení: to je podmínkou použití tratě, nesmí dojít k většímu zaprášení přilehlých soukromých pozemků. Pokud bude nějaké "příště" (je to spíš méně pravděpodobné), závod vyhlásíme rovnou s přestávkou na případné kropení.

anonymita: hrajme fér i zde v diskuzi a podepisujme se nejlépe formou jméno + název týmu.

Za pořadatele zdraví GuFF - Bamboocha

Proběhla porada organizátorů závodu ve Štikovské rokli a rozhodli se pro zachování pravidel z roku 2014.
Další závody jen a jen vítáme, dejte mi vědět abychom zde na stránkách včas oznámili termíny a místa konání.
Fichtlům zdar, GuFF

Dobrý den, po další poradě s pořadateli závodu na Studánce chtějí opravdu vrtání do 40mm a pravidla chtějí taková jaká mají na http://www.mskvdf.cz/. Kolik týmů má problém s tím vrtáním do 40mm? Ozvěte se sem! Uvažujeme o převzetí těchto pravidel i pro Štikovskou rokli 2015.

Dobrý den, letos se pravděpodobně nebudou sčítat výsledky z jednotlivých závodů. Pravidla se nepodaří sloučit, pro jednotlivé závody budou trochu jiná. Ve všech závodech se asi pojede bez elektronické časomíry, bude tak sníženo startovné.

Ahoj, tým 60 uznává, že uříznutá nádrž trochu kazí vzhled klasika, tak až bude čas a příležitost, pokusíme se origo nádrž někde sehnat. Aspoň budeme mít více paliva a možná odpadne jedno tankování.
Aleši díky za podporu!
Zdraví GuFF

Zdar, startovné je 600,-. To je nevrtaná částka. Asi polovina z toho padne na náklady elektronického počítání, zbytek je na pokrytí nemalého počtu dalších menších nákladů. Záloha za čip je 1000,-, při vrácení čipu na konci závodu bude tato částka na konci závodu vrácena. Takovéto cenové podmínky jsou platné v seriálu Fichtlmazec již asi dva roky.
Myslím, že máme celkem pěkné ceny. Ti lépe umístění budou mít ceny o hodnotě dokonce několikanásobně přesahující startovné.
Dále máme připraveny speciální ceny pro nejstaršího a nejmladšího jezdce a chceme také zkusit zavést novinku: cena za HOLESHOT. 1
Na fichtlsetkání se těší
GuFF

Zdar, provozovatel areálu bohužel auta závodníků dolů nemůže pustit, to je dáno smlouvou o pronájmu areálu. Na motorce dolu sjedeš a vybavení Ti převezeme, bude jedna čtyřkolka s károu a Škoda Yeti s károu. Pro převoz nepojízdného fichtla na horní depo bude pak jedna čtyřkolka s károu z bývalé Fichtlmanie.
Na horním depu budou hlídači.

Zdar, 600,-.
GuFF

Zdar, můžete použít standardní přihlášku Fichtlmazec 2014 i když chcete jet jen jeden ze závodů. Dole na přihlášce je seznam závodů a tam zaškrtněte jen Štikovskou rokli. Ale pokud se později rozhodnete přijet i na další závody seriálu tak to bude jedině dobře a nebude to vůbec žádný problém!
Fichtlům Zdar GuFF

Ahoj Aleši, je to určitě důležité téma. Byla to jen chyba a už se ji podařilo opravit.

Zdar Filipe, přihlášku už najdeš na webu.

Zdar kluci, problém se stal někde v databázi APACHI s.r.o., co nám měří čas čipama. Já jako správce těchto stránek od něj jen kopíruju data a bylo nejlepší aby si to tam opravil on. Zkuste se za ním stavit před závodem ať si to tam opraví.
Zdraví GuFF

Ahoj Franto,
dostal jsem zprávu od Rudy, že tvůj návrh ohledně zákazu alkoholu byl přijat a bude brzo do pravidel projeven.
I sám za sebe to jedině vítám.
Diskuze je stále otevřena, kdo k tomu něco máte, tak sem s tím.
GuFF, admin stránek

Co byste rádi na nových stránkách?

Pravidla pro seriál závodů byla zkopírována ze starých stránek a provedeny pouze změny zmíněné v sekci Novinky.