Menu

Vyhledávání

Kontakty

Kontakty dle místa konání

Varnsdorf:
Rudolf Plíhal, 736613314, plihal@elektropol.com

Koštálov:
Josef David, 602369589, davidmoto@seznam.cz

Harrachov:
Denke 777342197, Jeník 604603342

Kontakt na administrátora webu:
admin@fichtlmazec.cz
< návrat zpět

Diskuze


Téma: trat rss

Zaslal/a 25.7.2015 19:28

Ahojky.Je smutný,že když je určená trat na závody pořadatelem,tak neplatí a odhlasujou si to jezdci,a to kropení uplně zbytečný,ponevadž kdo vedl,tak byl obrán o čas,který vedl,všichni si dotankovali atd,takže když vede někdo o pár minut,tak o to rázem přijde co dodat škoda.Když se jede 4 hodiny,tak v kuse a ne ,že se to přerušuje aby se někdo dotáhl na vedoucí jezdce a ten kopec na začátku byl fajn,když to někdo nevyjede má holt běhat s motorkou do kopce a nebo se tam nemá přihlašovat to se pak mužou měnit pravidla pořád během závodu,ikdyž budu potřebovat na záchod tak zastavím závod?ZDAR

Zaslat odpověď >

icon #000109
Dobrý den,

zkrácení tratě: závod děláme pro závodníky na fichtlech - naším cílem je aby se na těchto strojích s duší dobře svezli a společně pobavili.

kropení: to je podmínkou použití tratě, nesmí dojít k většímu zaprášení přilehlých soukromých pozemků. Pokud bude nějaké "příště" (je to spíš méně pravděpodobné), závod vyhlásíme rovnou s přestávkou na případné kropení.

anonymita: hrajme fér i zde v diskuzi a podepisujme se nejlépe formou jméno + název týmu.

Za pořadatele zdraví GuFF - Bamboocha
#000110
Moc díky pořadatelum za super závody, trat parádně připravená. K tomu kropení to beru věc jen k dobru, během závodu to řešit nejde to je jasný, nevim co na tom nejde pochopit. Budeme moc rádi když příští rok bude závod ve Štikově, je to parádní trat.
#000111
Zdravím.Léta jezdim po závodech,jako divák i pomocný mechanik.V Dubnici v lomě se taky prášilo,a že by to někdo kropil,jsem neviděl teda,prach pro mě znamená autokros,kdy asi tak 2 až 5 let zpět nebyl vidět Štikov.Tohle bych člověče přirovnal,když zametáš koštětem u baráku.Stejně to nemělo efekt,a toho trošku prachu navíc nikdo už neřešil.Doba jde dopředu a ne zpátky,časomíra a čipy to má bejt pro poctivost závodu jako samozřejmost.Došlo k hrubému ovlivnění vysledku ,všech kategorií.Plně schvaluji názory Jirky Vovsa zdar
#000112
Zdravím
pořadatelům veliké DÍKY, byl to parádní závod na skvělé trati. Nevadilo ani zkrácení trati, ani kropení.

A vám všem co pořád jenom "drškujete" bylo by možná lepší kdyby jste si našli jinou zábavu.

Zdar a ještě jedno veliké "DĚKUJI" pořadatelům