Menu

Vyhledávání

Kontakty

Kontakty dle místa konání

Varnsdorf:
Rudolf Plíhal, 736613314, plihal@elektropol.com

Koštálov:
Josef David, 602369589, davidmoto@seznam.cz

Harrachov:
Denke 777342197, Jeník 604603342

Kontakt na administrátora webu:
admin@fichtlmazec.cz
< návrat zpět

Diskuze


Téma: Harachov rss

Zaslal/a 10.9.2016 18:37

Dobrý podvečer!Chtěl bych se zeptat,podle čeho se počítala odjetá kola?Není možné přeci odsunout tým Klucani na třetí místo,když to jasně vyhráli!Lidská závist asi nezná v České republice mezi,jinak příště to dejte na čipy jinak jsou 4 hodiny snažení k ničemu '!Krásný zbytek dne a ještě do rozhlasu s čistým svědomím ,to už je do nebe volající!"

Zaslat odpověď >

#000142
Tak to je síla jestli jste si byli jistí tak proč ne protest? A vyřešení a vysvětlení..Pro mě vždy čipy i když o 400sta na víc ale i já bych byl pro. Nikdo nechce věcný dary stačí diplom a ta bedna, zážitek na celí život.
#000143
Ahojky.Pan hlasatel jasně říkal,že protesty se nepřijímají,co dodat čip je čip a není pak co řešit,a nebo to musejí počítat lidi co tomu rozumí a ne ty co ubíraj najeté kola ještě hruza,zpátky do školy!Jinak vyhráli Klucani a to nejmíň o to kolo,co jim ubraly,když se nepočítá ještě,že je zakázané tankovat s nastarovaným motorem !Takže pořádí 1.č17, 2.č82,a tři težko říct nevím, jak to je jestli diskvalifikace,když je puštěněj motor při tankování !
#000145
Na základě Vašich podnětů jsme dnes kompletně přepočítali počet ujetých kol a musím se Vám všem moc a moc omluvit.
Při přepisování a sčítání průjezdů došlo k několika hrubým chybám a tak se výsledky musí v kategorii Speciálů celé změnit.
Opravené výsledky budou zítra.
Určitě nebylo v našem zájmu někoho úmyslně poškodit nebo naopak někoho zvýhodnit a doufáme že nám i přes tento nedostatek zachováte přízeň v příštím rok.
Za pořadatele se ještě jednou omlouvá krtek.
#000146
Dobrý podvečer pane krtek,o úmyslném poškození se muže už jen spekulovat,každopadně zničená celá sobota a snaha celého týmu a ještě pár dní potom.Příště to udělějte na čipy a bude jasno hned,určitě těch pár stovek nikoho už nepoloží na víc s pozdravem.