Menu

Vyhledávání

Kontakty

Kontakty dle místa konání

Varnsdorf:
Rudolf Plíhal, 736613314, plihal@elektropol.com

Koštálov:
Josef David, 602369589, davidmoto@seznam.cz

Harrachov:
Denke 777342197, Jeník 604603342

Kontakt na administrátora webu:
admin@fichtlmazec.cz

Výsledky 2013 - kompletní

Konečné celkové pořadí seriálu FICHTLMAZEC 2013

SPECIAL

UMÍSTĚNÍ ST. Č. TEAM BODY Studánka 18.5. Studánka 22.6. Dubnice 27.7. Česká Kamenice 24.8. Kocour 28.9.
SPECIAL     Celkem          
1 16 Jawa team 96 10 25 25 11 25
2 17 Klucani cross 88 25 20 11 16 16
3 77 FTM Hankeš 56 20 3 13 0 20
4 23 Čmoudi 50 0 16 10 20 4
5 82 Špejchar Racing team 47 6 0 5 25 11
6 57 STS Chvojkovice 47 9 0 16 13 9
7 32 ČS2tS 42 8 10 9 5 10
8 15 Plasteko team 35 11 4 20 0 0
9 5 DRACI 31 16 1 0 8 6
10 52 Elektropol team 30 0 9 8 0 13
11 25 Jawa team 2 26 2 6 7 6 5
12 11 JAWA Chřibská 22 - 13 - 9 0
13 45 Semtex team 22 13 5 0 4 0
14 42 Luda Team 22 - - 4 10 8
15 19 Gunner team 12 3 0 2 7 0
16 24 Krajinkáři 11 0 11 0 0 0
17 59 MOTOCENTRUM 10 - 7 - 0 3
18 22 SOLVINACI 10 4 0 6 0 0
19 46 Honda team 8 0 8 0 0 0
20 34 Šáfa team 7 - 0 0 0 7
21 67 KLIMACENTRUM 7 7 0 - - 0
22 33 Monster team 5 5 0 0 - -
23 97 Ptakrt Harrachov 5 - - 0 3 2
24 37 KTM Česká Kamenice 3 0 - 3 0 0
25 0 VDF Team 2 - 2 0 - 0
26 33a Jawamaniaci 2 - - - 2 0
27 47 Škorpionka 1 - 0 0 - 1
28 20 KLP team 1 1 - - 0 -
29 69 RHS Team 1 - - - 1 -
30 78 Drakouši 0 0 0 - - -
31 111 KAMIKAZE 0 0 0 0 0 0
32 88 Performanceparts.cz 0 - 0 - - -
33 36 Syčáci 0 - - 0 0 -


KLASIK

UMÍSTĚNÍ ST. Č. TEAM celkem Studánka 18.5. Studánka 22.6. Dubnice 27.7. Česká Kamenice 24.8. Kocour 28.9.
1 60 Bamboocha 111 25 20 16 25 25
2 9 Chemici klasik team 110 20 25 25 20 20
3 10 Oťas team 78 13 16 20 13 16
4 2 Údržbáři riders team 66 16 10 11 16 13
5 26 Banditi 45 - 13 13 11 8
6 7 Čeřan 44 10 9 8 10 7
7 28 Špejchar Racing team 42 11 11 10 - 10
8 1 HAVOJ 18 - - 9 - 9
9 8 Bluemoto team 17 - 8 - 9 -
10 12 Rejnokoffroad team 11 - - - - 11
11 31 Fast Farts 8 - - - 8 -
12 98 Zabijáci Varnsdorf 6 - - - - 6
13 69 Bečka Sailoizz 5 - - - - 5
14 93 Východnár 4 - - - - 4

 


Varnsdorf - Pivovar Kocour 28.9.2013

Klasik            
Pořadí Stč. Tým Kategorie Kola Čas BODY
1 60 Bamboocha klasik 84 4:00:22 25
2 9 Chemici Klasik Team klasik 81 4:01:11 20
3 10 Oťas Team klasik 78 4:02:22 16
4 2 Údržbáři Riders Team klasik 74 4:01:54 13
5 12 Rejnokoffroad team klasik 71 4:01:39 11
6 28 Špejchar Racing Team klasik 68 4:02:17 10
7 99 Havoj Dubnice klasik 66 4:01:03 9
8 26 Banditi klasik 65 4:01:39 8
9 7 Čeřan klasik 62 4:02:29 7
10 98 Zabijáci Varnsdorf klasik 48 4:00:21 6
11 69 Bečka Sailoizz klasik 45 4:01:35 5
12 93 Východnár klasik 29 4:02:30 4
             
             
Special            
Pořadí Stč. Tým Kategorie Kola Čas Body
1 16 Jawa Team Varnsdorf special 95 4:01:12 25
2 77 FTM Hankeš Varnsdorf special 95 4:01:48 20
3 17 Klucani Cross Team special 94 4:00:44 16
4 52 Elektropol Team special 94 4:02:09 13
5 82 Špejchar Racing Team special 92 4:00:37 11
6 32 ČS2TS Čistá u Horek special 92 4:01:58 10
7 57 STS Chvojkovice special 91 4:01:08 9
8 42 Luda Team special 87 4:02:37 8
9 34 Šáfa Team Žibřidice special 85 4:01:56 7
10 5 Draci Varnsdorf special 84 4:02:05 6
11 25 Jawa Team 2 Varnsdorf special 83 4:00:45 5
12 23 Čmoudi Česká Kamenice special 82 3:41:40 4
13 59 Motocentrum LBC special 78 4:00:24 3
14 97 Pta KRT Harrachov special 75 4:02:56 2
15 47 Škorpionky special 72 4:01:33 1
16 19 Gunner team special 71 4:01:51 0
17 22 Solviňáci Hřensko special 68 4:01:18 0
18 6 Divočáci Harrachov special 66 4:02:53 0
19 33 Jawamaniaci special 63 4:02:55 0
20 0 VDF team Varnsdorf special 62 4:02:37 0
21 37 KTM special 61 4:01:14 0
22 13 Pirati Doksy special 60 4:02:22 0
23 18 Pivovarský koně special 54 4:01:33 0
24 11 Jawa Chřibská special 44 2:52:23 0
25 15 Plasteko Team Studenec special 30 3:00:27 0
26 111 Kamikaze Folknáře special 29 4:01:53 0
27 80 Bubáci Varnsdorf special 19 1:37:21 0
28 24 Krajinkáři Varnsdorf special 17 2:16:26 0
29 46 Honda Team special 13 36:21:00 0
30 45 Semtex Team special 6 1:15:15 0
31 67 Klimacentrum special 2 4:50:00 0

Česká Kamenice 24.8.2013

Klasik            
Pořadí Stč. Tým Kategorie Kola Čas BODY
1 60 Bamboocha klasik 88 4:00:22 25
2 9 Chemici Klasik Team klasik 88 4:01:09 20
3 2 Údržbáři Riders Team klasik 80 4:00:46 16
4 10 Oťas Team klasik 79 4:01:57 13
5 26 Banditi klasik 76 4:01:07 11
6 7 Čeřan klasik 58 4:00:21 10
7 8 Bluemoto Team klasik 20 3:51:24 9
8 31 Fast Farts klasik 19 2:24:48 8
             
             
Speciál            
Pořadí Stč. Tým Kategorie Kola Čas BODY
1 82 Špejchar Racing Team special 93 4:00:09 25
2 23 Čmoudi Česká Kamenice special 93 4:01:26 20
3 17 Klucani Cross Team special 92 4:00:31 16
4 57 STS Chvojkovice special 91 4:02:21 13
5 16 Jawa Team Varnsdorf special 90 4:00:21 11
6 42 Luda Team special 90 4:00:59 10
7 11 Jawa Chřibská special 90 4:01:49 9
8 5 Draci Varnsdorf special 87 4:02:07 8
9 19 Gunner Team special 87 4:02:51 7
10 25 Jawa Team 2 Varnsdorf special 86 4:00:29 6
11 32 ČS2TS Čistá u Horek special 85 4:02:07 5
12 45 Semtex Team special 84 4:01:55 4
13 97 Pta KRT Harrachov special 83 4:03:05 3
14 33 Jawamaniaci special 80 4:01:34 2
15 69 RHS Team special 79 4:00:07 1
16 22 Solviňáci Hřensko special 76 4:01:27 0
17 24 Krajinkáři Varnsdorf special 76 4:04:13 0
18 34 Šáfa Team Žibřinice special 69 3:04:51 0
19 52 Elektropol Team special 67 3:34:59 0
20 37 KTM special 66 4:01:25 0
21 46 Honda Team special 61 2:40:26 0
22 15 Plasteko Team Studenec special 51 2:14:01 0
23 77 FTM Hankeš Varnsdorf special 36 2:30:49 0
24 111 Kamikaze Folknáře special 29 4:02:05 0
25 20 KLP Team special 15 52:49:00 0
26 59 Motocentrum LBC special 15 1:18:54 0
27 36 Syčáci Česká Kamenice special 3 20:41:00 0

Dubnice 27.7.2013

SPECIAL          
POŘADÍ STČ TEAM KOLA CÍL BODY
1 16 Jawa team 97 4:01:50 25
2 15 Plasteko team 96 4:01:48 20
3 57 STS CHvojkovice 95 4:01:47 16
4 77 FTM Hankeš 94 4:01:58 13
5 17 Klucani cross 93 4:01:20 11
6 23 Čmoudi 93 4:02:17 10
7 32 ČS2tS 92 4:01:20 9
8 52 Elektropol team 91 4:00:28 8
9 25 Jawa team 2 91 4:01:19 7
10 22 Solviňáci 91 4:01:52 6
11 82 Špejchar Racing team 90 4:01:39 5
12 42 Luda team 88 4:00:02 4
13 37 KTM Česká Kamenice 82 3:55:48 3
14 19 Gunner team 80 4:00:21 2
15 6 Divočáci 79 4:01:51 1
16 97 Ptakrt Harachov 78 4:01:49 0
17 33 Monster team 75 4:00:32 0
18 46 Honda team 75 4:01:26 0
19 50 VDF team 66 4:01:38 0
20 45 Semtex team 51 2:52:46 0
21 47 Škorpionky 47 4:03:27 0
22 34 Šáfa team 16 45:15:00 0
23 5 Draci 15 39:19:00 0
24 111 Kamikaze 9 4:01:01 0
25 24 Krajinkáři 4 10:39:00 0
26 36 Syčáci 4 12:08:00 0
           
           
KLASIK          
POŘADÍ STČ TEAM KOLA CÍL BODY
1 9 Chemici klasik team 87 4:00:36 25
2 10 Oťas team 86 4:02:15 20
3 60 Bamboocha 84 4:02:53 16
4 26 Banditi 76 4:00:41 13
5 2 Údržbáři rieders 68 4:02:24 11
6 28 Špejchar Racing team 67 4:02:23 10
7 1 HAVOJ 66 4:00:22 9
8 7 Čeřan 35 4:03:38 8

Studánka 22.6.2013

POŘADÍ ST.Č. TEAM Kategorie Pořadí v Kategorii KOLA FINISH
1 16 Jawa team S 1 118 4:00:40
2 17 Klucani cross S 2 112 4:00:35
3 23 Čmoudi S 3 111 4:02:02
4 11 JAWA Chřibská S 4 110 4:01:39
5 24 Krajinkáři S 5 110 4:01:46
6 9 Chemici klasik team K 1 108 4:00:13
7 32 ČS2tS S 6 107 3:56:46
8 60 Bamboocha K 2 107 4:00:40
9 52 Elektropol team S 7 106 4:01:45
10 46 Honda team S 8 105 4:01:57
11 59 MOTOCENTRUM S 9 104 4:01:26
12 25 Jawa team 2 S 10 102 4:01:19
13 45 Semtex team S 11 102 4:01:39
14 15 Plasteko team S 12 102 4:01:45
15 10 Oťas team K 3 101 4:02:13
16 77 FTM Hankeš S 13 99 4:00:22
17 0 VDF Team S 14 96 4:00:44
18 26 Banditi K 4 95 4:01:53
19 5 DRACI S 15 94 4:01:48
20 34 Šáfa team S 16 91 4:00:45
21 28 Špejchar Racing team K 5 86 4:02:11
22 57 STS Chvojkovice S 17 81 3:11:07
23 22 SOLVINACI S 18 81 4:00:48
24 2 Údržbáři riders team K 6 81 4:01:14
25 67 KLIMACENTRUM S 19 72 2:33:15
26 7 Čeřan K 7 67 4:00:47
27 47 Škorpionka S 20 63 4:01:28
28 111 KAMIKAZE S 21 47 4:02:03
29 8 Bluemoto team K 8 36 2:38:35
30 19 Gunner team S 22 34 1:18:46
31 88 Performanceparts.cz S 23 34 2:33:04
32 33 Monster team S 24 30 2:09:18
33 78 Drakouši S 25 30 4:02:28
34 82 Špejchar Racing team S 26 20 56:26

Studánka 18.5.2013

UMÍSTĚNÍ STČ. TEAM KATEGORIE UMÍSTĚNÍ V KAT. KOLA CÍL
1 17 Klucani cross S 1 115 4:00:35
2 77 Hankeš S 2 113 4:00:21
3 5 DRACI S 3 111 4:00:26
4 45 Semtex team S 4 110 4:01:14
5 15 Plasteko team S 5 109 4:00:34
6 16 Jawa team S 6 109 4:01:33
7 57 STS Chvojkovice S 7 109 4:01:45
8 32 ČS2tS S 8 108 4:00:10
9 67 KLIMACENTRUM S 9 106 4:00:12
10 60 Bamboocha K 1 104 4:01:27
11 9 Chemici klasik team K 2 102 4:01:09
12 82 Špejchar Racing team S 10 99 4:01:29
13 33 Monster team S 11 95 4:01:45
14 2 Údržbáři rieders K 3 92 4:02:03
15 10 Oťas team K 4 91 4:01:38
16 22 SOLVINACI S 12 91 4:02:42
17 19 Gunner team S 13 90 4:02:06
18 25 Jawa team 2 S 14 88 4:01:38
19 20 KLP team S 15 84 4:02:17
20 37 KTM Česká Kamenice S 16 82 3:41:53
21 24 Krajinkáři S 17 80 4:01:47
22 28 Špejchar Racing team K 5 75 4:00:20
23 78 Drakouši S 18 66 4:01:28
24 7 Čeřan K 6 56 4:00:11
25 111 KAMIKAZE S 19 54 4:01:26
26 23 Čmoudi S 20 31 2:07:42
27 46 Honda team S 21 15 40:03
28 52 Elektropol team S 22 3 6:34